FILMOKUSY

Vítejte / vejděte / okuste /  kusy / zde / k mání / malých / velkých / tvůrců / veselé / experimentální / hravé / vaše / naše /  školní / v kinech / festivalech/ galeriích / výtvory /  radosti /činnosti / společných / setkání / filmových / krajin / bez hranic / fantazie.

DÍVEJME SE SPOLU!

Zde filmové kusy, vás, velkých malých tvůrců!
Pro podívanou klikněte na obrázek - ukrývá...

Projekce, rozbory našich filmů, či projektové dny s praktickými dílnami můžeme uspořádat i u vás! Prohlédněte si kolekci filmů a jejich materiálů s tématy nebo rovnou nabídku projektových dnů, kde můžete napsat požadavek k programu vaší školy. ZDARMA! Stačí nám váš zájem o film a chuť k práci s tímto pohyblivým pokladem, přihlášení vaší školy do projektu. Vše je bez poplatků, registrací se k ničemu nezavazujete, můžete pouze získat šanci pracovat s filmy. Co práce s filmem dětem přinese? DÍVEJME SE SPOLU! 

V roce 2023 jsme realizovali více než 80 filmově-vzdělávacích aktivit pro více než 2800 diváků a v počtu projekcí dosáhli na první příčku mezi všemi 13 evropskými partnery CinEd. ČR vstoupila mezi nejuznávanější členy evropské rodiny – byla  zvolena mezi 3 zástupce zemí,  které budou v Pedagogickém výboru pomáhat koordinovat sdílení zkušeností a realizaci jednotlivých aktivit CinEd v Evropě. 

Děkujeme Ministerstvu kultury a Kreativní Evropě / Media,  našemu neúnavnému týmu zde v ČR i skvělým kolegům z Free Cinema Animánie a ASFAV, kteří nám často pomáhají bohatý program realizovat!