REGISTRACE

Il_posto_137

Nebojte se, pro zapojení se do projektu nepotřebujeme žádný vstupní pohovor, ani členský poplatek, vše je zdarma. Pro vaši samostatnost – plné využití nabídky filmů, materiálů, pedagogické podpory či projektových dnů – potřebujeme pouze vytvoření uživatelského konta. Pojďte, DÍVEJME SE SPOLU!

Po registraci vyčkejte prosím na schválení konta koordinátorem, který vám zašle schvalovací mail, záleží nám na na kontaktu s vámi, kvalitě a tudíž i podpoře našich metodiků, techniků, jsme také opatrní s vysílacími právy a musíme vědět, komu je opravdu zdarma udělujeme.  Chod projektu také zahrnuje zahraniční výjezdy a reálné práce na školách, festivalech atd., kdy naše lidské síly neleze donekonečna dělit, automatické schvalování nebylo možné u projektu zavést. Proto prosíme o špetku trpělivosti a pokud se do dvou dnů neozveme – o přímý kontakt s prosbou o spěšné schválení (možno provést na mailu eva.spilkova@acfk.cz)  – uděláme maximum a účet schválíme co nejdříve i z terénu!

 

PRO PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK  KLIKNĚTE ZDE 

(Info o vzdělávacích akcích, seminářích akreditovaných MŠMT, nových nástrojích a titulech CinEd, zasíláme prostřednictvím mailu/newsletteru cca 4krát ročně) 

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU NOVINEK KLIKNĚTE ZDE